کمپین صبح و همراهی به همت شما عزیزان برگزار شد

پروژه توان افزایی زنان

کمپین صبح و همراهی به همت شما عزیزان برگزار شد

پروژه توان افزایی زنان سرزمینمان

« کار داوطلبانه »

همانطور که اشاره شد، موسسه‌ی آینده برتر با هدف توانمندسازی افراد و از بالقوه به بالفعل درآوردن استعداد انسان‌ها پا به عرصه فعالیت اجتماعی نهاده است. بسیاری از ما تمایل به کار اجتماعی، خیرخواهانه، کمک به همنوع و ... داریم، اما نمی‌دانیم چگونه می‌توانیم انرژی نهفته خود را در اختیار دیگر اعضای جامعه بگذاریم. در این رابطه "موسسه‌ی آینده برتر" با تعریف برنامه‌های مختلف و "کار داوطلبانه"، امکان مشارکت افراد در کارهایی متفاوت را فراهم می‌آورد.

به‌عنوان مثال می‌توان به تهیه و پخش غذا بین کارتن‌خواب‌ها با هدف آشتی این افراد با جامعه، کمپین نقاشی مهر، تولد یک باور، صبح و همراهی و ... اشاره کرد.

افرادی که می‌خواهند در این پروژه‌ها شرکت کنند می‌توانند در تمامی مراحل آن حضور داشته باشند و یا حتی قسمت بسیار کوچکی از کار را برعهده بگیرند که تمامی این موارد به وقت، انرژی و انگیزه فرد بر می‌گردد.

 

نام پروژه

کار داوطلبانه

مدیر پروژه

 

هدف پروژه

مشارکت افراد در کارهای خیر و داوطلبانه

تاریخ شروع پروژه

تابستان 95

 

 

در صورت تمایل برای انجام کار داوطلبانه می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید:

 

ارتباط با ما

 

 

جهانی بدون فقر

جهانی بدون فقر


محمد یونس فرزند سوم یک خانواده یازده نفره است. او که در یکی از روستاهای بنگلادش متولد شد، پس از اتمام مقطع دبیرستان، وارد دانشکده اقتصاد دانشگاه داکا می‌شود و لیسانس و فوق‌لیسانس خود را از این دانشگاه اخذ می‌کند. یونس در سال ۱۹۶۵ با بورسیه تحصیلی برای اخذ دکترا در رشته اقتصاد به آمریکا می‌رود و پس از اتمام تحصیل و چند سال تدریس در دانشگاه‌های آمریکا به کشورش بنگلادش باز می‌گردد و مشغول به تدریس اقتصاد در دانشگاه چیتاگونگ می‌شود.

مشاهده این مطلب »
مراسم استقبال از نوروز در کانون اصلاح و تربیت به همت موسسه «آینده برتر»

مراسم استقبال از نوروز در کانون اصلاح و تربیت به همت موسسه «آینده برتر»

از ورودی کانون اصلاح و تربیت تهران که وارد قسمت نگهبانی می شویم، موبایل های مان را تحویل می گیرند؛ اصرارهای مکرر و قول دادن ها بابت عکس و فیلم نگرفتن هم افاقه نمی کند. این قانون کانونی ها است که برای حفظ حقوق شهروندی و حریم خصوصی ساکنان جوان و موقت کانون به اجرا در می آید. قرار است در یکی از روزهای پایانی سال مراسمی در سالن اجتماعات این مجموعه اجرا شود. مراسمی که مجری آن موسسه توسعه توانمندسازی «آینده برتر» است. در واپسین روزهای اسفند 95 به کانون اصلاح و تربیت نوجوانان؛ جایی حوالی شهر زیبا رفتیم تا قبل از پایان سال جشن کوچکی در کنار نوجوانان زیر 18 سال این مرکز برگزار کنیم. برای اطلاع از روند برگزاری این مراسم در ادامه گزارش همراه ما باشید.

مشاهده این مطلب »
یلدای رنگی برگزار شد

یلدای رنگی برگزار شد

یلدای رنگی به همت و یاری شما عزیزان در سه بیمارستان حضرت رسول (ص)، بیمارستان حضرت علی‌اصغر (ع) و بیمارستان مفید برگزار شد.

مشاهده این مطلب »
زمین شادی

زمین شادی

طراحی و استانداردسازی زمین بازی کودکان، آن هم در فضاهای درمانی نقش بسیار مهمی در بهبود روحیه کودکان بیمار دارد و محیط پراسترس بیمارستان را می‌تواند خوشایندتر و قابل تحمل‌تر نماید. رسیدن به این هدف نیاز به هزینه‌های بالا ندارد و می‌توانیم با کمی خلاقیت و استفاده مناسب از فضاها و امکانات موجود به خلق شادابی و سرزندگی نایل شویم.

مشاهده این مطلب »
یلدای رنگی

یلدای رنگی

کمپین "یلدای رنگی" مصادف با روز جهانی "کارداوطلبانه" قرار است. آغازگر مهربانی کسانی باشد که با اهدای مدادرنگی، عروسک، دفتر و کتاب نقاشی، انار و یه عالمه لبخند، شادی یلدای خود را به این بهانه با کسانی تقسیم کنند که بیماری، بی‌سرپرستی یا بدسرپرستی از خانه و خانواده دورشان کرده است.

مشاهده این مطلب »
نقاشی مهر

نقاشی مهر

کمپین نقاشی مهر برای تهیه بسته‌ی آموزشی و برگزاری جشن برای کودکان بیمار که اول مهر به جای نشستن در نیمکت‌های مدرسه، در بیمارستان بستری هستند تشکیل شده است. این کمپین توسط موسسه توسعه سرمایه انسانی "آینده برتر" با همکاری "فاندوران" و "بیمارستان کودکان علی اصغر(ع) تهران" برگزار می گردد.

مشاهده این مطلب »
کمپین صبح و همراهی به همت شما عزیزان برگزار شد

کمپین صبح و همراهی به همت شما عزیزان برگزار شد

هدف کمپین صبح و همراهی برگزاری جشن شادی برای کودکان بستری در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) بود که از طریق همراهی شما به مرحله اجرا رسید. این کمپین با حمایت فاندوران، موسسه آینده برتر، فناپ، کافه آی‌تی و گروه نمایش مفید سه شنبه 95/05/26 در محل بیمارستان برگزار گردید.

مشاهده این مطلب »

گروه های همکار

بیست تا سیشبکه اجتماعی ورزشی طرفداریمجله زندگی ایده آلمجله پزشکی دکتر سلامپایگاه خبری و اطلاع رسانی رکناپورتال خبری برترین هاموسسه مطالعاتی حامیان فردا
« شما نیز به جمع همکاران آینده برتر بپیوندید »