فراخوان بورسیه‌ی دوره‌ی زیستن رهبران

یلدای برتر

عکس های بیشتر
فراخوان بورسیه‌ی دوره‌ی زیستن رهبران

«اختتامیه نمایشگاه محصولات دست‌ساز آینده برتر»

هشت روز فعالیت بی‌وقفه نمایشگاهی ...
فراخوان بورسیه‌ی دوره‌ی زیستن رهبران

کمپین صبح و همراهی

برای دیدن عکس های این جشن کلیک کنید

« باشگاه نوآوری اجتماعی »

موسسه آینده برتر در واقع بر این نیت است تا ایده‌های اجتماعی شما را به واقعیت تبدیل کند.

شاید اسم شتاب‌دهنده به گوشتان آشنا باشد. شتاب‌دهنده‌ها برای اجرایی شدن ایده‌های خلاقانه‌ای که می‌تواند تبدیل به یک کسب‌وکار سود‌آور شود امکاناتی را فراهم می‌کنند. این امکانات می‌تواند مادی باشد یا در حد در اختیار گذاشتن ابزار و مکان و حمایت‌های غیر مادی.

 

موسسه آینده برتر هم درست مثل یک شتاب‌دهنده از رویای مؤثر اجتماعی حمایت می‌کند. مثلاً گروهی را فرض کنید که تصمیم می‌گیرند به جنوب شهر تهران بروند و به بچه‌های یک مدرسه محروم تدریس کنند. خوب می‌دانیم برای رسیدن به این هدف، سنگ‌های زیادی جلوی پایشان است، مخصوصاً اگر به جایی وابسته نباشند. مشکلات پیش رویشان هم متنوع است. از دوری راه و سختی رفت و آمد، تا مشکلاتی که ممکن است با مدرسه یا خانواده پیدا کنند و هزار و یک مسئله دیگر که می‌تواند بعد از مدتی انگیزه آنان را در حل معضلی که در پی‌اش بودند از بین ببرد.

 

موسسه آینده برتر اینجاست تا به کار شما بیاید. می‌توانید ایده‌تان را بردارید و به این دوستان مراجعه کنید. برای علاقمندی اجتماعی‌تان ایده‌تان را مطرح کنید و طرح بلند مدتتان را ارائه دهید؛ آنها با شما همراهی می‌کنند. اولاً که اعضای موسس این مجموعه همگی سابقه فعالیت طولانی در خیریه‌ها و تشکل‌های اجتماعی دارند و تجربه‌های امروز شما را از سر گذرانده‌اند. می‌توانند به شما مشورت بدهند، فضا در اختیارتان قرار دهند، مهارت‌هایی که نیاز دارید را به شما آموزش دهند و حتی در پروژه‌ی شما سرمایه‌گذاری کنند.

 

نام پروژه

نوآوری اجتماعی

مدیر پروژه

مریم باریکانی

هدف پروژه

حمایت از ایده‌های اجتماعی برای اجرایی شدن ایده‌های خلاقانه‌ای که می‌تواند تبدیل به یک کسب‌وکار سود‌آور شود.

تاریخ شروع پروژه

تابستان 95

 


برای ارائه ایده و نوآوری خود می‌توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید:

 

ارتباط با مافراخوان بورسیه‌ی دوره‌ی زیستن رهبران

فراخوان بورسیه‌ی دوره‌ی زیستن رهبران

موسسه آينده برتر در راستاي فعاليت‌هاي حمايتي و توانمندسازی خود، حمايت از توانمندسازي ١٥نفر از نخبگان كشور که درحوزه اجتماعی فعالیت می‌کنند را در قالب يكي از برنامه‌هاي گروه توسعه‌ي مديريت نشا - موسوم به برنامه‌ي يكساله‌ي "زيستن رهبران" در دستور كار قرار داده است.

مشاهده این مطلب »

گروه های همکار

خیریه زنجیره امیدالو دکترموسسه مطالعاتی حامیان فرداجمعیت طلوع بی نشان هاسرای محله کرمانشبکه اجتماعی ورزشی طرفداریگروه نمایش مفید
« شما نیز به جمع همکاران آینده برتر بپیوندید »