پروژه توان افزایی زنان

پروژه توان افزایی زنان سرزمینمان

« درباره باشگاه نوآوری اجتماعی »

موسسه آینده برتر در واقع بر این نیت است تا ایده‌های اجتماعی شما را به واقعیت تبدیل کند.

شاید اسم شتاب‌دهنده به گوشتان آشنا باشد. شتاب‌دهنده‌ها برای اجرایی شدن ایده‌های خلاقانه‌ای که می‌تواند تبدیل به یک کسب‌وکار سود‌آور شود امکاناتی را فراهم می‌کنند. این امکانات می‌تواند مادی باشد یا در حد در اختیار گذاشتن ابزار و مکان و حمایت‌های غیر مادی.

 

موسسه آینده برتر هم درست مثل یک شتاب‌دهنده از رویای مؤثر اجتماعی حمایت می‌کند. مثلاً گروهی را فرض کنید که تصمیم می‌گیرند به جنوب شهر تهران بروند و به بچه‌های یک مدرسه محروم تدریس کنند. خوب می‌دانیم برای رسیدن به این هدف، سنگ‌های زیادی جلوی پایشان است، مخصوصاً اگر به جایی وابسته نباشند. مشکلات پیش رویشان هم متنوع است. از دوری راه و سختی رفت و آمد، تا مشکلاتی که ممکن است با مدرسه یا خانواده پیدا کنند و هزار و یک مسئله دیگر که می‌تواند بعد از مدتی انگیزه آنان را در حل معضلی که در پی‌اش بودند از بین ببرد.

 

موسسه آینده برتر اینجاست تا به کار شما بیاید. می‌توانید ایده‌تان را بردارید و به این دوستان مراجعه کنید. برای علاقمندی اجتماعی‌تان ایده‌تان را مطرح کنید و طرح بلند مدتتان را ارائه دهید؛ آنها با شما همراهی می‌کنند. اولاً که اعضای موسس این مجموعه همگی سابقه فعالیت طولانی در خیریه‌ها و تشکل‌های اجتماعی دارند و تجربه‌های امروز شما را از سر گذرانده‌اند. می‌توانند به شما مشورت بدهند، فضا در اختیارتان قرار دهند، مهارت‌هایی که نیاز دارید را به شما آموزش دهند و حتی در پروژه‌ی شما سرمایه‌گذاری کنند.

 

برای ارائه ایده و نوآوری خود می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید:

 

ارتباط با ماگروه های همکار

بیست تا سیشبکه اجتماعی ورزشی طرفداریموسسه مطالعاتی حامیان فرداجمعیت طلوع بی نشان هاپورتال خبری برترین هاپایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنامجله پزشکی دکتر سلام
« شما نیز به جمع همکاران آینده برتر بپیوندید »