توان افزایی زنان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی پروژه "افزایش توانمندی زنان در راستای تقویت روحیه کارآفرینی از طریق آموزش و توسعه مهارتهای فردی"

توانمندسازی جوامع به خصوص گروه های آسیب پذیر و در معرض آسیب، می تواند از طریق  افزایش دسترسی به منابع، افزایش آگاهی و توانایی تصمیم گیری، کسب مهارت و افزایش فرصت انتخاب، به بهبود کیفیت زندگی آنها منجر شود.

یافته ها نشان می دهد که عدم دسترسی زنان به منابع اطلاعاتی اقتصادی-اجتماعی موجب ضعف خودکارآمدی ایشان و عدم برخوداری از رفاه اجتماعی می گردد.

از طرف دیگر بیشتر کشورها دریافته اند که بدون توانمندی زنان، توسعه پایدار محقق نخواهد شد. پرورش فرزندان، ادامه امور منزل، حفظ محیط زیست، بهره وری صحیح از منابع، صرفه جویی در انرژی مباحثی هستند که زنان به طور مستقیم با آنان مرتبط هستند، از این رو توانمند بودن و توانمند ساختن زنان، جامعه را در رسیدن به اهداف توسعه و برنامه های مبارزه با فقر کمک خواهد کرد و منجر به ترقی و تعالی حداقل نیمی از پیکره جامعه خواهد شد.

از این رو جمعیت، بنا دارد تا با اجرای پروژه "افزایش توانمندی زنان در راستای تقویت روحیه کارآفرینی از طریق آموزش و توسعه مهارتهای فردی"، به ایفای نقش خود در توسعه کشور پرداخته و به زنان کمک کند تا به جایگاه حقیقی خود در خانواده و جامعه دست یابند.

 

 

ارتباط با ما

  • ایران ، تهران ، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچه هشتم، پلاک 2 ، زنگ 6 
  • 021-22268545
  • 021-22268545
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فرم تماس با ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top